Wspaniałe rozwiązanie – kredyt gotówkowy luty 2019

Kredyt gotówkowy to bardzo często jedyne rozwiązanie, jeżeli nagle utracimy płynność finansową. Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że wbrew pozorom nie jest to takie drogie rozwiązanie. Jeżeli obawiamy się kosztów kredytów gotówkowych, zawsze możemy zdecydować się na sprawdzenie wybranego banku w rankingu ofert. Poniżej znajdziecie Państwo porównanie różnorodnych ofert banków w miesiącu lutym w 2019 roku. Dzięki temu decyzja o wyborze odpowiedniego banku będzie znacznie prostsza.

Decydując się na kredyt gotówkowy w wysokości do 20 000 złotych, możemy wybierać spośród naprawdę różnorodnych ofert. Zdecydowanie ta kwota nie jest jeszcze wysoka, można powiedzieć, iż najwięcej klientów decyduje się właśnie na kredyty gotówkowe do takiej kwoty. Ważne w tym przypadku jest to, że ranking kredytów jest przygotowany na okres spłaty wynoszący 48 miesięcy.

Porównanie kredytów zaczniemy od trzeciego miejsca, na którym znalazł się bank Citi Handlowy. W tym przypadku bardzo atrakcyjne jest oprocentowanie, które jest jednym z niższych i tym samym wynosi 5,97%.

Z kolei drugie miejsce zajmuje bank Santander. Warto tutaj zwrócić uwagę na niskie RRSO, wynoszące 8,23%, jak również znacznie niższą prowizję, wynoszącą 1,99%.

Zdecydowanie najlepszą ofertą spośród dostępnych jest pożyczka zimowa zero stopni Alior Banku. W tym przypadku prowizja wynosi 0%, jak również niskie jest oprocentowanie kredytu gotówkowego, razem z RRSO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *