Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Mój ranking kredytów gotówkowych przygotowany został w oparciu o aktualne oferty bankowe, na podstawie ich możliwie najbardziej atrakcyjnych i opłacalnych propozycji współpracy.

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy

Oferta BGN BNP zapewnia nam efektywność i bezpieczeństwo usługi kredytowej. Mamy możliwość pożyczek gotówkowych do 200 000 PLN przy bardzo niskich stopach procentowych. Możemy też uzyskać wstępną decyzję telefonicznie.

2. Alior Bank – Pożyczka 5% z gwarancją

Przygotowana dla nas oferta Alior Banku charakteryzuje się długim okresem kredytowania, do 5 lat. Zalety to minimalna formalność i niskie oprocentowanie – tylko 5%. Możemy złożyć wniosek o pożyczkę nawet do 200 000 PLN.

3. Eurobank – Kredyt gotówkowy

W Eurobanku możemy ubiegać się o pożyczkę od 500 zł do nawet 120 000 zł. Wszystkie formalności można załatwić w kilka minut. Zaletą jest długi okres kredytowania, ponieważ na spłatę zobowiązania mamy nawet do 108 miesięcy.

4. PKO BP – Mini Ratka

Zaletą usługi PKO BP jest długi okres kredytowania, dzięki czemu mamy nawet 96 miesięcy na ostateczną spłatę zobowiązania. Możemy uzyskać w tej ofercie pożyczkę do kwoty 120 000 PLN oraz liczyć na bardzo ograniczone formalności.

5. InBank – Kredyt gotówkowy

Zyskujemy możliwość bezpiecznego kredytu online od 2 000 do nawet 50 000 PLN, bez wychodzenia z domu. Zaletą jest także okres kredytowania do 72 miesięcy. niskie RRSO, brak opłat za wcześniejszą spłatę kredytu i dodatkowe usługi związane z ubieganiem się o pożyczkę w InBanku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *