kredyt gotówkowy

Kredyty gotówkowe – pozabankowe

Każdy kto korzystał z oferty banków wie jak ważna jest terminowa spłata swoich zobowiązań. W dobie kryzysu finansowego, który obiega cały świat procedura kredytowa została bardzo zaostrzona i każdy kto ma jakieś negatywne wpisy w bazach dłużników nie ma szansy na tradycyjne kredyty bankowe. Na szczęście możemy jeszcze skorzystać z innych ofert. Ogromną popularnością cieszą się kredyty z sektora pozabankowego. (więcej…)

Kredyty gotówkowe – społecznościowe social lending

Jeżeli nie chcemy lub nie możemy pożyczać pieniędzy od banków to doskonałą alternatywą mogą być kredyty social lending. Jest to nowa oferta, która w Polsce obowiązuje dopiero od kilku lat. Jednak mimo tak młodego wieku cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem. Social lending to innymi słowy kredyty społecznościowe a cała idea polega na pożyczaniu pieniędzy od prywatnych inwestorów. Wszystko odbywa (więcej…)

Kredyt gotówkowy czy samochodowy na zakup auta?

Każdy kto posiada samochód doskonale wie z jakimi kosztami wiąże się jego zakup i utrzymanie. Nie jest to mały wydatek dlatego też bardzo często podczas takich zakupów korzystamy z pomocy banków. Trzeba jednak wiedzieć, że nie zawsze typowe kredyty samochodowe będą najlepszym wyjściem. Jeżeli nie kupujemy nowego samochodu tylko decydujemy się na jakiś używany egzemplarz, którego cena nie przekracza (więcej…)