Ranking kredytów

Wspaniałe rozwiązanie – kredyt gotówkowy luty 2019

Kredyt gotówkowy to bardzo często jedyne rozwiązanie, jeżeli nagle utracimy płynność finansową. Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że wbrew pozorom nie jest to takie drogie rozwiązanie. Jeżeli obawiamy się kosztów kredytów gotówkowych, zawsze możemy zdecydować się na sprawdzenie wybranego banku w rankingu ofert. Poniżej znajdziecie Państwo porównanie różnorodnych ofert banków w miesiącu lutym w (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych luty 2018

W tym miesiącu pragnę przedstawić ranking kredytów gotówkowych w lutym 2018. Przeanalizowałem najkorzystniejsze oferty dla kredytu o wysokości 5 000 zł i okresie kredytowania 6 miesięcy. W zestawieniu uwzględniono rosnącą ratę miesięczną.

1. Ranking otwiera Alior Bank. Miesięczna rata wynosi tutaj
845,53 zł. Oprocentowanie wynosi 5,00%, a prowizja 0,00%. RRSO znajduje się na poziomie 5,12%. Plusem (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych – styczeń 2018

Biorąc niewielką pożyczkę w kwocie 5000 zł, możemy ją spłacić długoterminowo lub w krótkim czasie. Dziś zajmę się tą drugą opcją i przedstawię ranking kredytów gotówkowych na kwotę 5000 zł, przy czasie spłaty trzech miesięcy.

Najlepszą ofertę przedstawia tutaj Alior Bank, gdzie kwota raty wyniesie 1681 zł, przy RRSO na poziomie 5,12%, a także oprocentowaniu w wysokości 5%. Zaletą oferty jest prowizja (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych – grudzień 2017

Ranking kredytów gotówkowych został stworzony po to, aby w prosty sposób zobrazować klientom najistotniejsze warunki dostępnych na rynku pożyczek gotówkowych. Przed podjęciem decyzji warto zapoznać się z zawartymi poniżej informacjami, aby móc idealnie dopasować kredyt do własnych możliwości i potrzeb.

Ranking kredytów gotówkowych:

1. Alior Bank – Pożyczka z gwarancją
Najważniejsze założenia (więcej…)

Ranking kredytów gotówkowych – listopad 2017

Mój ranking kredytów gotówkowych przygotowany został w oparciu o aktualne oferty bankowe, na podstawie ich możliwie najbardziej atrakcyjnych i opłacalnych propozycji współpracy.

1. BGŻ BNP Paribas – Kredyt gotówkowy

Oferta BGN BNP zapewnia nam efektywność i bezpieczeństwo usługi kredytowej. Mamy możliwość pożyczek gotówkowych do 200 000 PLN przy bardzo niskich stopach procentowych. Możemy też (więcej…)